Сторінки
- ГОЛОВНА
- СТРУКТУРА
- МЕТОДИЧНА РОБОТА
- ВИХОВНА РОБОТА
- ДОКУМЕНТАЦІЯ
- НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА
- УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ
- ЗНО / НМТ
- ДПА
- ІСТОРІЯ ШКОЛИ
- ФОТОГАЛЕРЕЯ
- ДЛЯ БАТЬКІВ
- БУЛІНГ
- ТАБІР "ЕДЕЛЬВЕЙС"
- ПРОЗОРІСТЬ ТА ІНФОРМАЦІЙНА ВІДКРИТІСТЬ
- БЛАГОДІЙНІ НАДХОДЖЕННЯ
- ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ
- ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
- АТЕСТАЦІЯ
- ХАРЧУВАННЯ
середа, 17 березня 2021 р.
понеділок, 15 березня 2021 р.
"Слова-помічники. "Хто де живе?"
пʼятниця, 12 березня 2021 р.
Шевченко – це Україна,
Україна – це Шевченко…
Тарас Григорович Шевченко… Його ім’я і неповторні твори ось уже стільки років живуть у серцях народу, в його мріях, сподіваннях.
У ці перші весняні дні у Мащанському ліцеї проходили заходи, які традиційно називають Шевченківським тижнем.
середа, 3 березня 2021 р.
Всесвітній день дикої природи
20 грудня 2013 року Генеральна Асамблея ООН на своїй 68-й сесії проголосила 3 березня Всесвітнім днем дикої природи з метою підвищення обізнаності про диких тварин та рослин у світі. Зараз Всесвітній день дикої природи став найважливішим щорічним глобальним заходом, присвяченим дикій природі.
Тема цьогорічного Всесвітнього дня дикої природи «Ліси та засоби до існування: підтримання людей та збереження планети» відзначає центральну роль лісів та їх екосистемних послуг у забезпеченні добробуту сотень мільйонів людей у всьому світі, і особливо корінних та місцевих громад, які історично пов’язані з лісами та прилеглими до них територіями. Це узгоджується з цілями сталого розвитку ООН у частині зобов'язань щодо подолання бідності, забезпечення сталого використання ресурсів та збереження життя на землі.
Ліси та екосистемні послуги, що надаються ними, в даний час опиняються на перехресті безлічі планетних криз, з якими стикається людство, від змін клімату до втрати біорізноманіття та наслідків пандемії COVID-19 на здоров'я, соціальну та економічну ситуацію.
В рамках відзначення Всесвітнього дня дикої природи та з метою підвищення обізнаності про величезну цінність лісів та видів дикої природи, що мешкають у лісах, їх невід’ємний зв’язок із рівнем життя корінних народів і місцевих громад, у Мащанському ліцеї було проведено ряд тематичних заходів:
l STEAM-урок географії з теми «Ліси та засоби до існування: підтримання людей та збереження планети» (9, 10 класи; вчитель Озарчук А. В.);
l складання сенканів з теми «Тварини і рослини Червоної книги» (8 клас; вчитель Сівук І. В.);
l виготовлення аплікацій з теми «Дика природа» (6, 8 класи; вчитель Сівук І. В.);
l VR-екскурсія «Дикі ліси планети» (8, 9, 10 класи; вчитель Озарчук А. В.).
Дика природа — це невід’ємна частина нашої планети. Адже неможливо уявити світ без неповторних диких тварин та неймовірних рослин, непідвладних людині. Саме захищати тварин і рослин в природному середовищі — завдання кожного з нас.